Ceniony i sprawdzony samochód dostawczy

Ceniony i sprawdzony samochód dostawczy

8 stycznia 2021 Wyłączono przez Redakcja

Samochody dostawcze są obecnie powszechnie wykorzystywane. Jednym z tych popularnych, który naprawdę mocno ceniony jest przez kierowców i właścicieli firm jest Iveco kontener. Okazuje się, że Iveco to samochód, który idealnie wpisuje się w nawet naprawdę wygórowane wymagania.

Najważniejsze cechy Iveco Daily

Iveco kontener to samochód z zabudową kontenerową. Obecnie uważany jest za jeden z najlepszych tego rodzaju pojazdów, jakie dostępne są na rynku. Jest to jeden z bardziej wszechstronnych samochodów dostawczych w tej klasie. Jeśli chodzi o dopuszczalną masę całkowitą, to w przypadku Iveco kontener wynosi ona od 3,5 do nawet 7,3 tony. Różny może być także rozstaw osi, a nawet długość zabudowy. Tym samym nie ma najmniejszego problemu z dopasowaniem samochodu do indywidualnych potrzeb.

Czym jeszcze wyróżnia się Iveco?

Iveco kontener to samochodów, którego rama wykonana została z profili aluminiowych. Są one zdecydowanie lżejsze niż te ze stali. Podłoga jest przeciwpoślizgowa i bardzo wytrzymała. Tym samym gwarantuje bezpieczeństwo osobom dokonującym załadunku. Niewątpliwym atutem Iveco są dwuskrzydłowe drzwi tylne, które otwierają się pod kątem aż 270 stopni. Producent zadbał o to, aby można było blokować je w pozycji otwartej. Tym samym korzystanie z samochodu jest zdecydowanie prostsze.

Iveco kontener to samochód, który dopracowano w najmniejszych szczegółach. Każdy, kto chce dowiedzieć się o nim więcej, bez trudu znajdzie szereg informacji. Wystarczy w wyszukiwarce internetowej wpisać frazę „Iveco Daily skrzynia” czy „Iveco izoterma”.