Idealne rozwiązanie do pomieszczenia na poddaszu

Idealne rozwiązanie do pomieszczenia na poddaszu

25 kwietnia 2022 Wyłączono przez Redakcja

Okna dachowe cieszą się dużym powodzeniem w dzisiejszym budownictwie. Pozwalają idealnie doświetlić pomieszczenia na poddaszu, a dodatkowo zapewniają dodatkową przestrzeń użytkową. Mając okno dachowe, pod ścianą, na której normalnie znajdowałoby się okno pionowe, możemy ustawić wyższe meble lub inne przedmioty. Między innymi z tych względów warto postawić na okna dachowe. Okno Velux to jedno z tych, po które najczęściej sięgają klienci. Co przesądza o jego popularności?

Wysoka jakość okien

W przypadku każdych okien, a tym bardziej okien dachowych, niezwykle istotna jest doskonała jakość produktu, zarówno pod względem materiałów, jak i sposobu wykonania. Taką jakość gwarantuje okno Velux.

Zrobione jest z najwyższej klasy materiałów, a użyte systemy mocowania oraz otwierania i zamykania są niezawodne i trwałe. Okno Velux dachowe jest szczelne, zapewnia dobre właściwości termoizolacyjne, a jednocześnie, dzięki wbudowanym klapom wentylacyjnym, dba o stały dopływ czystego, świeżego powietrza do pokoju.

Funkcjonalność i odpowiedni wymiar

Okno Velux dachowe posiada szeroką gamę funkcjonalności, ponoszących nasz komfort mieszkaniowy. Jest energooszczędne, bezpieczne, wygodne i łatwe w obsłudze. Dobrze chroni przed hałasem, zimnem, opadami. Okna Velux wyposażone są też w różnorakie sposoby otwierania i zamykania, dzięki czemu z łatwością dopasujemy je do naszych wnętrz. Zapewniają także praktyczny system zdalnego sterowania. Niektóre nowoczesne modele dają nawet możliwość odzysku ciepła (okna z rekuperatorem).

Okno Velux zapewnia nie tylko wysoką funkcjonalność, bezpieczeństwo i doskonałą izolację, ale także dużą różnorodność dostępnych modeli. Możemy je nabyć w wielu różnych wielkościach i szerokościach (np. okno Velux 78×140, okno Velux 55×78, okno Velux 66×118 etc.). W ofercie mamy modele 2- i 3-szybowe, z PVC i drewniane, uchylne i obrotowe, itd.