Kompleksowe usługi związane z przeróbką metali

Kompleksowe usługi związane z przeróbką metali

25 kwietnia 2022 Wyłączono przez Redakcja

Jeżeli poszukujesz kompleksowych i profesjonalnych usług z zakresu obróbki metali, koniecznie sprawdź ofertę firmy FrasMet. Obróbka metali to nasza specjalność, wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta usługi obejmujące cięcie laserem, malowanie proszkowe oraz wiele innych usług związanych z pracą przy różnego rodzaju metalach.

Co nas wyróżnia na rynku? Stawiamy klienta zawsze na pierwszym miejscu, jego projekt i realizacja według dokładnych wytycznych to priorytet. Profesjonalna obróbka metali to specjalność zakładu, gdzie pracują wykwalifikowani pracownicy.

Na czym polega usługa cięcia laserem?

Poszukujesz produktu z metalu wyciętego z dokładnością i precyzją do jednego milimetra? Nie posiadasz w domu odpowiednich maszyn, aby wyciąć z metalu konkretny wzór? Zleć cięcie laserem profesjonalistom. W zależności od tego, czy ma to być pojedynczy element, czy cała seria, za każdym razem produkt będzie spełniał państwa oczekiwania. Skontaktuj się z biurem obsługi i przedstaw swój projekt, a my z przyjemnością weźmiemy się za jego realizację.

Malowanie proszkowe i wiele innych usług

Jako firma zajmująca się obróbką metali, stawiamy na precyzję i wysoką jakość, dlatego za każdym razem usługi wykonywane są na najwyższym poziomie. Na zamówienie klienta możemy wykonać gięcie blach, przy czym profesjonalizm i fachowość krawędziowania, zawsze stawia produkt w przedziale najwyższej jakości.

Najistotniejsze są parametry obrabianego materiału, których trzymamy się kurczowo, aby produkt końcowy był zgodny z początkowym projektem. Co nas wyróżnia na tle konkurencji? Fachowość, terminowość i wysoka jakość wykonywanych usług. Sprawdź opinie innych klientów i skorzystaj z przygotowanej oferty.