Na czym polega obróbka blachy?

Na czym polega obróbka blachy?

7 czerwca 2022 Wyłączono przez Redakcja

Warto bliżej zastanowić się na czym polega obróbka metali i jakich usług w tym zakresie dotyczy. Jak sama nazwa wskazuje wszystkie prace wykonywane są na metalach różnej grubości i twardości, a jedną z podstawowych usług jest cięcie laserem. W zależności od projektu, jaki zleci klient, podejmujemy się mniejszych i większych wyzwań, stawiając przede wszystkim na wysoką jakość finalnie wykonanego produktu.

Co to jest pemowanie?

Z pojęciem obróbki blachy spotkał się z pewnością każdy. Jednak mało kto wie, co to jest pemowanie i na czym dokładnie polega. Profesjonalna obróbka metali obejmuje nie tylko cięcie laserem oraz malowanie proszkowe blachy, ale również pemowanie, które polega na innowacyjnym łączeniu blachy za pomocą specjalnie wciskanych kołków i różnej grubości tulejek. Dzięki precyzji, łączenia nie są w żaden sposób widoczne na gotowych elementach z blachy.

Blacha poddawana gięciu i formowaniu

Podstawową zaletą blachy jest możliwość jej formowania. Oprócz cięcia laserowego, wykonujemy także gięcie blach, dzięki czemu możemy uzyskać gotowy produkt. Na podstawie projektu załączonego przez klienta, tworzymy profesjonalny produkt od podstaw. Wielu klientów zadowolonych z usług chętnie wraca do naszej firmy, a także poleca innym osobom zainteresowanym produktami z blachy. Postaw na wysoką jakość produktu i innowacyjność produkcji elementów z blachy.

Stwórz niepowtarzalny projekt i oddaj go do realizacji. Współpraca z nami to najlepsze co mogło Cię spotkać. Dzięki nam zyskasz najwyższą jakość usług, jesteśmy otwarci na współpracę z indywidualnymi klientami oraz z firmami, a także oferujemy przede wszystkim profesjonalną jakość w obsłudze na każdy szczeblu realizacji projektu.