Nowoczesne centrum handlowe w Łodzi

Nowoczesne centrum handlowe w Łodzi

9 stycznia 2023 Wyłączono przez Redakcja

Galeria handlowa Łódź jest bardzo nowoczesnym centrum handlowym. Obiekt ten na mapie handlowej Łodzi pojawił się kilkanaście lat temu. Do dzisiaj centrum handlowe Łódź jest miejscem, w którym zakupy bardzo chętnie robią nie tylko Łodzianie, ale także mieszkańcy sąsiednich miejscowości.

Centrum handlowe w Łódzi – jakie sklepy w niej działają?

Centrum handlowe Łódź to duży, zajmujący powierzchnię ponad osiemnastu tysięcy metrów kwadratowych obiekt. Galeria handlowa Łódź jest siedzibą około trzydziestu sklepów i punktów usługowych. Na jego terenie działa między innymi sklep Pepco, CCC, Rossmann oraz Carrefour. Do dyspozycji klientów galeria handlowa Łódź oddaje obszerny, bezpłatny parking. Centrum handlowe w Łodzi organizuje też imprezy, w których udział mogą brać całe rodziny. Dojazd do centrum nawet dla niezmotoryzowanych klientów jest bardzo wygodny. Połączenia zapewnia kilka linii autobusowych.

Galeria handlowa w Łodzi – jakie są godziny otwarcia?

Centrum handlowe Łódź stale poszerza swoją ofertę. Pojawiają się zarówno nowe sklepy, jak i punkty usługowe. Galeria handlowa w Łodzi dba o odwiedzających ją klientów i stale się modernizuje. Aktualnie jest jednym z najbardziej popularnych obiektów handlowych w Łodzi. Galeria handlowa w Łodzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.00 do 21.00. W niedziele handlowe galeria otwarta jest w godzinach 10.00 ? 19.00. W Carrefourze na terenie galerii zakupy można robić już od godziny siódmej rano, a w niedzielę handlową od dziewiątej.