Okna dachowe: jakie wybrać?

Okna dachowe: jakie wybrać?

12 maja 2022 Wyłączono przez Redakcja

Coraz częściej poddasza w naszych domach zamieniają się w pomieszczenia użytkowe. Oczywiście, aby móc komfortowo korzystać z pomieszczeń urządzonych na poddaszu, należy je odpowiednio doświetlić. Najlepszym rozwiązaniem są okna dachowe. Oferuje je wielu producentów, w tym firma Velux.

Okno dachowe: dlaczego warto je wybrać?

Okno Velux to produkt bardzo wysokiej jakości. Firma działa na rynku od lat, do produkcji okien wykorzystuje wyłącznie materiały w najlepszym gatunku. Okno Velux zapewnia bardzo wysoką termoizolacyjność. Nie bez znaczenia jest też to, że okno jest bardzo bezpieczne dla użytkowników.

Nowoczesne technologie sprawiają też, że okno Velux dachowe doskonale doświetla poddasze. Warto też podkreślić, że okno Velux dachowe odznacza się bardzo atrakcyjnym wyglądem, jest wytrzymałe i wyjątkowo trwałe. Wybierając okno Velux dachowe można mieć pewność, że przez wiele lat nie trzeba będzie wymieniać go na nowe.

Jakie okna dachowe Velux można kupić?

Okno Velux wymiary są bardzo zróżnicowane. Klienci mogą wybrać między innymi okno Velux 78×140 cm. Wyposażone jest w 3-szybowy pakiet energooszczędny. Plusem jest też to, że okno Velux 78×140 cm posiada wygodny, estetyczny uchwyt otwierający.

W ofercie dostępne jest także okno Velux 66×118 cm. Zapewnia bardzo dobre doświetlenie poddasza. Okno Velux 66×118 cm jest oknem 3-szybowym. Dzięki temu, że okno Velux wymiary ma bardzo różne, wybranie tego najbardziej odpowiedniego nie jest trudne.