Okno na miarę naszych potrzeb

Okno na miarę naszych potrzeb

18 marca 2022 Wyłączono przez Redakcja

Okno Velux to najlepszy przykład produktu dobrze dostosowanego do wymagań współczesnego budownictwa mieszkaniowego i do indywidualnych potrzeb klientów. Nie bez powodu okno Velux jest jednym z najczęściej wybieranych okien dachowych.

Efektowne i praktyczne okna dachowe

Zagospodarowywanie poddasza na pomieszczenia mieszkalne w starszych domach oraz budowanie domów z pokojami na poddaszu w nowych domach to standard w obecnych czasach. Pokój na poddaszu potrafi być niezwykle przyjemnym, klimatycznym wnętrzem, jednak zanim zaczniemy je wykańczać i aranżować, musimy rozważyć kwestię montażu okien. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż okien dachowych.

Instalacja okien dachowych ma wiele zalet. Przede wszystkim są to okna, które genialnie rozświetlają pomieszczenie. Po drugie, zakładając okno dachowe, mamy więcej przestrzeni do zagospodarowania niż w przypadku okien pionowych (przy ścianie możemy ustawić na przykład wyższy mebel). Po trzecie, okna dachowe są bardzo atrakcyjne wizualnie i doskonale wkomponowują się w każde wnętrze. Po czwarte, zapewniają bardzo ciekawy widok (w stronę nieba).

Czym wyróżniają się okna Velux dachowe?

Okno Velux to jedno z najczęściej wybieranych przez klientów okien dachowych. Dlaczego? Wyróżnia się najwyższą klasą, a co więcej, wykorzystuje wiele nowoczesnych systemów, będących dużym udogodnieniem dla użytkownika. Okno Velux dachowe jest niezwykle solidne, trwałe, praktyczne i estetyczne. Ma niezawodne mechanizmy otwierania z zamykania i daje możliwość dowolnego programowania pracy okien. Wyróżnia się perfekcyjną szczelnością, a zarazem zapewnia dobrą wentylację.

Jak dopasować wymiary okien

Ważną kwestią z punktu widzenia klienta jest także wielkość okien. Okno Velux dostępne jest w wielu najróżniejszych wymiarach (np. okno Velux 78×140, okno Velux 66×118 itd.), przez co można dopasować je niemal do każdej nieruchomości.