Co to jest bank głosów i do czego może ci się przydać?

Co to jest bank głosów i do czego może ci się przydać?

7 lipca 2022 Wyłączono przez Redakcja

Z pewnością nie każdy wie czym jest bank głosów i do czego może się przydać. Wiemy, że różne głosy są potrzebne do nagrywania reklam, podkładów filmowych czy innych ciekawych efektów dźwiękowych, ale na co dzień głos lektora słyszymy tylko w telewizji i nie zawsze zwracamy na niego uwagę. Jeżeli jednak chcemy samodzielnie nagrać jakiś krótki podcast albo krótkometrażowy film, może się okazać że taki głos lektora będzie nam potrzebny.

Bank z głosami dla każdego kto potrzebuje profesjonalnego podkładu

Jeżeli już wiemy co to jest bank głosów i chcemy nagrać krótkometrażowy film, warto poszukać do niego odpowiedniego głosu. W zależności od tego czy ma to być głos kobiety czy męski, należy zastanowić się nad wyborem jego barwy i tonu. Dostępna w Internecie baza głosów, to doskonałe miejsce gdzie znajdziemy z pewnością wymarzony głos do podłożenia w naszej realizacji radiowej bądź filmowej. Nie musimy mieć bowiem doskonałego głosu, aby nagrać ciekawą publikację. Wystarczy że wykorzystamy jeden z popularnych głosów lektorów, a nasze nagranie stanie się o wiele bardziej interesujące dla potencjalnych słuchaczy.

Nawet jeżeli nie masz głosu lektora możesz nagrywać

Nawet jeżeli nie masz głosu profesjonalnego lektora, możesz nagrywać audycje, podcasty, wykorzystując do tego bank lektorów, gdzie na pewno znajdziesz odpowiedni głos dla swojego nagrania. Nie musisz mieć dobrego głosu, żeby spełnić swoje marzenia, dlatego już dziś zajrzyj na stronę banku głosów i skorzystaj z niepowtarzalnej oferty. Nasz bank głosów to nie tylko znane głosy lektorów, ale również aktorów i dziennikarzy, dzięki czemu wasza produkcja dźwiękowa z podłożonym profesjonalnym głosem na pewno znajdzie szeroką rzesze publiczności.