Samochód dostawczy dla wymagających

Samochód dostawczy dla wymagających

25 stycznia 2021 Wyłączono przez Redakcja

Na rynku dostępne są obecnie różne samochody dostawcze. Nie wszystkie zadowalają zarówno pod względem technicznym, jak i funkcjonalnością wykonania. Tym, które na pewno zasługuje na uwagę jest Iveco kontener. Okazuje się, że Iveco Daily to obecnie jeden z lepszych samochodów dostawczych, który zadowala pod każdym względem.

Podstawowe cechy Iveco Daily

Iveco kontener to samochód, który został zaprojektowany tak, aby charakteryzował się wyjątkową wszechstronnością. Jest to jeden z bardziej wszechstronnych samochodów dostawczych w tej klasie. Jego dopuszczalna masa całkowita waha się od 3,5 tony do aż 7,3 tony. Różna może być długość zabudowy, a także rozstaw oś. Tym samym producent dał możliwość wyboru takiego auta, które maksymalnie wpisuje się w indywidualne potrzeby i oczekiwania. Pod tym względem Iveco znacznie przewyższa konkurencję.

Co jeszcze zasługuje na uwagę w Iveco?

Iveco Daily to samochód, którego rama wykonana została z lekkich profili aluminiowych. Są one zdecydowanie lepsze niż stosowane powszechnie tradycyjne ramy stalowe. Dach zabudowy jest widny, a drzwi tylne otwierają się na naprawdę dużą szerokość. Producent zadbał o możliwość ich zablokowania w pozycji otwartej, co znacznie ułatwia ewentualny załadunek. Iveco kontener to samochód, którego konstrukcja została bardzo dokładnie przemyślana. Producent dołożył wszelkich starań, aby samochód nie zawierał błędów mogących utrudniać korzystanie z niego.

Iveco Daily to nie bez powodu ceniony samochodów dostawczy. Aby dowiedzieć się o nim więcej, wystarczy w wyszukiwarce internetowej wpisać frazy takie, jak „Iveco Daily skrzynia” czy „Iveco izoterma”.